Dames wedstrijdgroep

Wedstrijden seizoen 2016-2017:

 

Om mee te doen aan wedstrijden is wedstrijdgeld verschuldigd. Deze bedragen worden ieder jaar door de KNGU vastgesteld en verschillen per wedstrijd.

Bij opgave voor een wedstrijd, wordt het wedstrijdgeld aan het eind van het wedstrijdseizoen  via de automatische incasso geïnd.

 

Bij blessure/ziekte  of andere reden van afwezigheid dient dit voor de wedstrijd te worden doorgegeven aan het wedstrijdsecretariaat.

Meld je af voor de sluitingsdatum van inschrijving 1-11-2016  dan wordt het wedstrijdgeld niet in rekening gebracht.

Meld je af na de sluitingsdatum voor opgave, maar wel voor de wedstrijd, dan wordt het wedstrijdgeld wel in rekening gebracht.

 

Bij deelname aan wedstrijden wordt door de leden een trainingspak en turnpakje gedragen welke in bezit is van de vereniging.

Tijdens wedstrijden en evenementen kunnen wij onze vereniging dan keurig presenteren.

 

Is het pak te klein geworden of verlaat je WIK, dan het trainingspak en turnpakje in te leveren bij Petra Hendriks

 

15-1-2017

1e plaatsingswedstrijd 5e divisie te Winterswijk organiserende vereniging PENTA Winterswijk

14-1-2017

1e plaatsingswedstrijd 6e divisie Doetinchem Organiserende vereniging Ypsilon Doetinchem

11-2-2017

2e plaatsingswedstrijd 6e divisie Doetinchem Organiserende vereniging W.I.K. Rheden

12-3-2017

2e plaatsingswedstrijd 5e divisie te Doetinchem Organiserende vereniging ALDO Westervoort

25-3-2017

3e plaatsingswedstrijd 6e divisie te Doetinchem Organiserende vereniging Odival

2-4-2017

3e plaatsingswedstrijd 5e divisie te Doetinchem Organiserende vereniging SZG Zutphen

6-5-2017

Finale wedstrijd 6e divisie te Winterswijk Organiserende vereniging PENTA Winterswijk

13-5-2017

Finale wedstrijd 5e divisie te Doetinchem Organiserende vereniging Gelregym Dieren

8-4-2017

Pre-instap wedstrijd D3-D2-D1 Pannerden

 

Turn je in de 5e of 6e divisie, dan turn je 3 wedstrijden per seizoen,

ben je (pre) pre-instap dan turn je 1 wedstrijd per seizoen

Ere-divisie 1e divisie 2e divisie 3e divisie 4e divisie 5e divisie 6e divisie 8-4-2017

wedstrijd

Pre- instap D1, D2, D3
Instap N1 N2 D1 D2 D3  
Pupil 1 N1 N2 N3 D1 D2 D3  
Pupil 2 N1 N2 N3 D1 D2 D3  
Jeugd 1 N1 N2 N3 N4 D1 D2 D3  
Jeugd 2 FIG C D E F G H  
Junior FIG B C D E F G  
Senior FIG A B C D E F  

In het rood aangegeven waar onze turnmeiden wedstrijden in turnen.

Hieronder een overzicht leeftijdcatergorie en niveau:

 

Lilly: Pre-instap, oefening D2

Bibi: Pre-instap, oefening D2

Danique: pre-instap, oefening D2

Vlinder:  instap, oefening D2,  5e divisie

Jolein: instap, oefening D2,  5e divisie

Lise:  instap, oefening D3,  5e divisie

Anique:  instap, oefening D2,  5e divisie

Lizzie: Pupil 1, oefening D2, 5e divisie

Lisa: Pupil 1, oefening D2,  5e divisie

Maud: Pupil 1, oefening D2,  5e divisie

Fenne: Pupil 1, oefening D2,  5e divisie

Iza: Pupil 2, oefening D2,  5e divisie

Anna: Pupil 2, oefening D3,  6e divisie

Romy: Jeugd 2, Suppl H,  6e divisie

Anouk de Wit: jeugd 2, Suppl H, 6e divisie

Eva: jeugd 2, Suppl H,  6e divisie

Wisanne: Junior, Suppl. F 5e divisie

Floor: Junior, Suppl G, 6e divisie

Lotte Lodder: Senior, Suppl G,  6e divisie

Anouk Karssen: Senior, Suppl F,  6e divisie

Lotte Rood: Senior, Suppl F,  6e divisie

Fleur: Senior , Suppl F, 6e divisie