Lesrooster

LET OP!!!

Vanaf 11-9-2017 zijn er een aantal lessen verplaats naar het

Clubhuis van WIK Rheden (met rood aangegeven)

aan de IJsselsingel 95 in Rheden (dit is de oude kantine van voetbalclub Worth-Rheden).

Komt u met de auto? parkeer uw auto op de parkeerplaats vóór het toegangspad van het clubgebouw.

MAANDAG
Ouder/peutergym 8.45 – 9.45 Trainer:   Marco Schurink Sporthal de Hangmat
Ouder/peutergym 9.45 -10.45 Trainer:   Marco Schurink Sporthal de Hangmat
Free – Running 6+ jr. 15.45 – 16.45 Trainer:   Marco Schurink Sporthal de Hangmat 2/3 deel
Turnen meisjes 6-7 jr 15.45 – 16.45 Trainer:   Judith Kooistra Sporthal de Hangmat 1/3 deel
Wedstrijdgroep (pre) instap pupillen en jeugd 1 17.00-18.30 Trainer:   Marco Schurink + Sporthal de Hangmat
  Assistent Trainer: Judith Kooistra en Lotte Lodder
Wedstrijdgroep  Jeugd 2, junior en senior(12+) 18.15-19.45 Trainer:   Marco Schurink Sporthal de Hangmat
  Assistent Trainer: Lotte Lodder
 
Brazilian Jiu Jitsu (BJJ) 20.15 – 21.30 Trainer:   Anes Abazovic Dorpshuis Rheden
 
WOENSDAG
Judo 1 (3-4 jr) 13.00 – 13.45 Trainer:   Marvin De la Croes Dorpshuis Rheden
Judo 2 13.45 – 14.30 Trainer:   Marvin De la Croes Dorpshuis Rheden
Judo 3 14.30 – 15.30 Trainer:   Marvin De la Croes Dorpshuis Rheden
Judo 4 15.30 – 16.30 Trainer:   Marvin De la Croes Dorpshuis Rheden
Jong talent turnen meisjes 15.30 – 17.00 Trainer:  Delila Wolff Sporthal de Hangmat
  Lotte Lodder ass. trainer
Turnen meisjes 6-8 jr 17.00- 18.00 Trainer: Delila Wolff Sporthal de Hangmat
 Yoga voor Tieners  17.00-18.00 Gerdienke Janssens  Kantine WIK Rheden

Ijsselsingel 95, Rheden

Turnen meisjes 10+ jr 18.00 – 19.00 Trainer: Delila Wolff Sporthal de Hangmat
 
  Lotte Lodder ass. trainer
Dru- Yoga 19.15 – 20.15 Trainer:   Jose Wunderink Dorpshuis Rheden
Dru – Yoga 20.30 – 21.30 Trainer:   Jose Wunderink Dorpshuis Rheden
 
 
DONDERDAG
Turnen meisjes 8-12 jr 15.45 – 16.45 Trainer: Judith Kooistra Sporthal de Hangmat 1/3
Free-running 15.45-16.45 Trainer: Marco Schurink Sporthal de Hangmat 2/3
Hiphop 5-7 jr 16.00 – 17.00 Trainer: Charell Peters Kantine WIK Rheden

IJsselsingel 95, Rheden

Wedstrijdgroep Turnen 16.45 – 18.00 Trainer:   Marco Schurink Sporthal de Hangmat
Dames Pre-instap, Instap en Pupillen Ass. Trainer: Judith Kooistra & Lotte Lodder
Hiphop 8-10 jr 17.00 – 18.00 Trainer Charell Peters Kantine WIK Rheden

Ijsselsingel 95, Rheden

Wedstrijd Turnen 17.45 – 19.00 Trainer:   Marco Schurink Sporthal de Hangmat
Dames Jeugd, Junior en Senior Assistent Trainer: Lotte Lodder
Hiphop 10+ 18.15 – 19.15 Trainer: Charell Peters Kantine WIK Rheden

Ijsselsingel 95, Rheden

PROEF!!!!Hiphop 15+ 19.15-20.15 Trainer: Charell Peters Kantine WIK Rheden

Ijsselsingel 95, Rheden

Karate 20.15 – 21.45 Trainer:   Jan Gronouwe Kantine WIK Rheden

IJsselsingel 95, Rheden

 
VRIJDAG
Wedstrijdgroep Judo 18.30 – 20.00 Trainer:   Marvin De la Croes Dorpshuis Rheden
Judo voor volwassenen 20.00 – 21.00 Trainer:   Marvin De la Croes Dorpshuis Rheden
 
 
ZATERDAG
Mini- Dance 9.30 – 10.15 Trainer:   Delila Wolff Kantine WIK Rheden

IJsselsingel 95, Rheden

Kidz- dance 10.15 – 11.00 Trainer:   Delila Wolff Kantine WIK Rheden

IJsselsingel 95, Rheden